Contents UPDATE
سایت Aftabeyazd
عنوان کشف ستون‌های فلزی اسرارآمیز در بیابان دورافتاده!
لینک http://aftabeyazd.ir/index.php?newsid=175622
تصویر
برچسب ها
دسته بندی اولیه صفحه آخر
دسته بندی جدید صفحه آخر
محتوا
پیداشدن ستون‌های فلزی اسرارآمیز در یکی از بیابان‌های دورافتاده آمریکا خبرساز شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، این ستون استوانه‌ای شکل مرموز توسط زیست‌شناسان محلی که سوار بر یک هلیکوپتر در حال شمارش گوسفند‌های وحشی بودند پیدا شد.آن‌ها این ستون فلزی را که گفته می‌شود ۳ تا ۳.۵ متر ارتفاع دارد در زیر صخره‌ها در یک بیایان دوردست در جنوب شرقی ایالت یوتا پیدا کردند. ویدئویی که منتشر شده است خلبان و سرنشینان هلی کوپتر را درحال بررسی این ستون نشان می‌دهد. برت هاچینگز، خلبان هلیکوپتر، در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی محلی آمریکا این ستون را عجیب‌ترین چیزی دانست که در طول سال‌های پرواز خود دیده است.
او گفت، به نظر می‌رسد که این شیء ساخت بشر باشد تا ساخته موجودات فضایی.پس از انتشار این تصاویر برخی کاربران این ستون فلزی کاشته شده در زمین در این منطقه دورافتاده را یادآور تک‌سنگ مشهور فیلم «۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی» (۱۹۶۸) ساخته استانلی کوبریک دانستند. هنوز هیچ اطلاعاتی که نشان دهد این قطعه فلزی چگونه و توسط چه کسی در این نقطه قرار گرفته به دست نیامده است.گفتنی است؛ مقامات ایالت یوتا در حالی که محل دقیق قرارگرفتن این ستون فلزی را اعلام نکرده‌اند سرگرم تحقیقات در مورد آن هستند.


تاریخ 2020-12-01 04:12:23
open graph
stdClass Object
(
  [og:site_name] => روزنامه آفتاب یزد
  [og:type] => article
  [og:title] => کشف ستون‌های فلزی اسرارآمیز در بیابان دورافتاده!
  [og:url] => http://aftabeyazd.ir/index.php?newsid=175622
  [meta:description] => پیداشدن ستون‌های فلزی اسرارآمیز در یکی از بیابان‌های دورافتاده آمریکا خبرساز شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، این ستون استوانه‌ای شکل مرموز توسط زیست‌شناسان محلی که سوار بر یک هلیکوپتر در حال
  [meta:keywords] => ساخته, خلبان, دورافتاده, آمریکا, ایالت, کاشته, مشهور, منطقه, تک‌سنگ, کاربران, یادآور, فضایی, پرواز, سال‌های, دانست, می‌رسد, موجودات, انتشار, «۲۰۰۱, تصاویر
  [og:description] => پیداشدن ستون‌های فلزی اسرارآمیز در یکی از بیابان‌های دورافتاده آمریکا خبرساز شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، این ستون استوانه‌ای شکل مرموز توسط زیست‌شناسان محلی که سوار بر یک هلیکوپتر در حال شمارش گوسفند‌های وحشی بودند پیدا شد.آن‌ها این ستون فلزی را که گفته می‌شود ۳ تا ۳.۵ متر ارتفاع دارد در زیر صخره‌ها در یک بیایان دوردست در جنوب شرقی ایالت یوتا پیدا کردند. ویدئویی که منتشر شده است خلبان و سرنشینان هلی کوپتر را درحال بررسی این ستون نشان می‌دهد. برت هاچینگز، خلبان هلیکوپتر، در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی محلی آمریکا این ستون را عجیب‌ترین چیزی دانست که در طول سال‌های پرواز خود دیده است. 
او گفت، به نظر می‌رسد که این شیء ساخت بشر باشد تا ساخته موجودات فضایی.پس از انتشار این تصاویر برخی کاربران این ستون فلزی کاشته شده در زمین در این منطقه دورافتاده را یادآور تک‌سنگ مشهور فیلم «۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی» (۱۹۶۸) ساخته استانلی کوبریک دانستند. هنوز هیچ اطلاعاتی که نشان دهد این قطعه فلزی چگونه و توسط چه کسی در این نقطه قرار گرفته به دست نیامده است.گفتنی است؛ مقامات ایالت یوتا در حالی که محل دقیق قرارگرفتن این ستون فلزی را اعلام نکرده‌اند سرگرم تحقیقات در مورد آن هستند. )
سایر
Array
(
)