Contents UPDATE
سایت Alalamtvfa
عنوان منتظر کاهش قیمت مرغ باشید
لینک https://fa.alalamtv.net/news/5293441
تصویر https://media.alalamtv.net/uploads/855x495/2020/11/23/160615632178535500.jpg
برچسب ها قیمت مرغ ، تنظیم بازار ، شرکت پشتیبانی امور دام
دسته بندی اولیه ایران,برگزیده ها,اقتصادی
دسته بندی جدید ایران ، برگزیده ها ، اقتصادی
محتوا

العالم ـ ایران ـ اقتصادی

محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اظهار کرد: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار روزانه ۳۰۰ تن مرغ به صورت گرم و منجمد با قیمت ۱۸هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت ۱۵ هزار تومان در استان های مختلف کشور توزیع می شود.

وی افزود: این ۳۰۰ تن به صورت روزانه در میادین میوه و تره بار، اصناف و فروشگاه‌ها با قیمت های یاده شده عرضه می‌شود و تاییدیه دامپزشکی را نیز دارند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور ادامه داد: تا زمانی که قیمت مرغ در بازار به قیمت مصوب برسد توزیع ذخیر مرغ شرکت پشتیبانی امور دام بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

به گزارش تسنیم، وی درباره دلایل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر گفت: وقفه ای کوتاه مدتی در روند تولید صورت گرفته بود که با توجه به جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا ده روز دیگر متعادل خواهد شد و به قیمت مصوب می رسد.

بنابراین گزارش درحالی که به تازگی قیمت مصوب مرغ افزایش یافته و به قیمت ۲۰۴۰۰ تومان ارتقا یافته است اما قیمت این محصول تا چند روز قبل به حدود ۲۶ تا ۲۷ هزار تومان به فروش می رسید و در چند روز گذشته نیز به یکباره با ۱۰ هزار تومان افزایش قیمت دوباره به حدود ۳۶ هزار تومان افزایش یافت.

تاریخ 2020-11-24 03:16:55
open graph
stdClass Object
(
  [og:type] => website
  [twitter:account_id] => https://fa.alalamtv.net/news/5293441/منتظر-کاهش-قیمت-مرغ-باشید
  [twitter:card] => summary
  [twitter:url] => https://fa.alalamtv.net/news/5293441/منتظر-کاهش-قیمت-مرغ-باشید
  [twitter:title] => منتظر کاهش قیمت مرغ باشید
  [twitter:description] => مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قیمت مرغ به دلیل خلا کوتاه مدت در تولید ایجاد شده است گفت: بر اساس جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا ۱۰ روز ...
  [twitter:image] => https://media.alalamtv.net/uploads/855x495/2020/11/23/160615632178535500.jpg
  [meta:keywords] => قیمت مرغ , تنظیم بازار , شرکت پشتیبانی امور دام , 
  [meta:description] => مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قیمت مرغ به دلیل خلا کوتاه مدت در تولید ایجاد شده است گفت: بر اساس جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا ۱۰ روز ...
  [og:description] => مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قیمت مرغ به دلیل خلا کوتاه مدت در تولید ایجاد شده است گفت: بر اساس جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا...
)
سایر
stdClass Object
(
  [shamsi] => دوشنبه 3 آذر 1399 - 22:03
  [description] => مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قیمت مرغ به دلیل خلا کوتاه مدت در تولید ایجاد شده است گفت: بر اساس جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا ۱۰ روز دیگر متعادل می‌شود.
)